Menu:

U NÁS :

v predaji10% zľava z jedálneho lístka pre našich hostí v Penzióne Zivka


Informácie o počasí:

 

U nás sa dohovoríte:

AKO NÁS NÁJDETE

Privát Kamilka sa nachádza pri Liptovskom Mikuláši, v Závažnej Porube, na Hlavnej ceste č. 43. Je to presne 12-ty dom na ľavej strane po vstupe do Závažnej Poruby z Liptovského Mikuláša.

GPS : 49° 3'37.36"N
          19°39'0.27"E

Zväčši obrázok
Zväčši obrázok

Ako sa k nám dostanete?

AUTOM:

Z diaľnice D1 odbočiť na Liptovský Mikuláš, na prvej veľkej svetelnej križovatke pri Hypernove odbočiť doprava, po cca 4km na odbočke na Závažnú Porubu odbočiť doprava. Cesta vás privedie cez most ponad rieku Váh a diaľničný nadjazd do Závažnej Poruby, kde už stačí odrátať 12-ty dom v poradí na ľavej strane.

VLAKOM / AUTOBUSOM:

Do Liptovského Mikuláša sa vlakom / autobusom dostanete pomerne ľahko z ktoréhokoľvek kúta Slovenska. Z vlakovej / autobusovej stanice premáva pravidelná autobusová linka so zastávkou 100 metrov nad Privátom Kamilka, ktorej cestovný poriadok si môžete pozrieť tu.
V prípade záujmu možnosť dohodnúť individuálny odvoz zo stanice.

LIETADLOM:

Najbližšie letisko je Poprad-Tatry ( cca 40km).
V súčastnosti tam pravidelne lieta spoločnosť SkyEurope, v zimnej sezóne aj mnoho charterových letov z Moskvy, Rostova, Kyjeva a Talinu. Z Popradu je viacero možností ako sa dostať do Privátu Kamilka – priamo taxíkom alebo požičaným autom,alebo cez Liptovský Mikuláš vlakom alebo autobusom.
V prípade záujmu možnosť dohodnúť individuálny odvoz z letiska.

Na letisko Bratislava lietajú spoločnosti SkyEurope, RyanAir, EasyJet, Lufthansa, CSA, SlovakAirlines.
Do Privátu Kamilka sa môžete dostať po diaľnici D1 smerom na Liptovský Mikuláš autom zapožičaným v autopožičovni na letisku, alebo vlakom (viď vyššie).